خانه / آموزش / معرفی تالارگفتگوهای جاوا

معرفی تالارگفتگوهای جاوا

تالار گفتگوهای اینترنتی نقش موثری در توسعه و مستندسازی دانش به ویژه در حوزه بهره برداری از فناوری ها دارند. در زمینه جاوا نیز تالار گفتگوهای فارسی و انگلیسی متعددی وجود دارد که آشنایی با آنها می تواند به شما در حل مسائل پیش رو کمک  کند.

 

تالار گفتگوهای انگلیسی

 

Stackoverflow.com

پاسخ سوالات در موضوعات و حوزه های مختلف در stackoverflow یافت می شود. بسته به برچسبهایی که روی سوالات می گذارید (مثل java  یا android) موضوع سوال مشخص می شود. ویژگی برجسته stackoverflow سیستم امتیازدهی بسیار دقیق به پاسخها و سوالات است که موجب می شود جوابهای نابی برای سوالات خود بیابید. نمونه ایرانی این وبگاه javabyab.com است که در بخش تالار گفتگوهای فارسی به آن اشاره می شود.

 

TheServerSide.com (معروف به TSS)

این وبگاه که از مجموعه وبگاه های TechTarget.com و از پربیننده ترین وبگاههای جاوا می باشد بیشتر به عنوان یک وبگاه خبری برای آگهی از آخرین تحولات در این حوزه مطرح است. در عین حال بخش Discussion آن به پرسش و پاسخ اختصاص دارد.

 

 

تالار گفتگوهای فارسی

 

javabyab.com

جواب یاب با الهام از stackoverflow ایجاد شده و مشابه آن محدود به موضوع خاصی نیست. سیستم امتیازدهی به سوالات، پاسخها و کاربران به شما کمک می کند جوابهای بهتر و مناسبتری برای سوالات خود بیابید. برچسبهای جاوا و آندروید از محبوب ترین برچسبهای این وبگاه می‌باشند.

 

barnamenevis.org

یکی از قدیمی ترین و فعال ترین تالار گفتگوهای برنامه نویسی ایرانی است که برای زبانهای مختلف از جمله جاوا بخشهایی را اختصاص داده است.

 


درباره مدير سايت

همچنین بررسی کنید

جاوا ۹ و Jigsaw

جاوا ۹ قرار است در اواخر شهریور، آن‌طور که اعلام شده ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷، به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *