انتشار آگهی

هزینه آگهی استخدام در سایت جاواکاپ چقدر است؟

در حال حاضر، امکان انتشار آگهی استخدام به صورت رایگان در سایت جاواکاپ وجود دارد.

در صورتی که آگهی استخدام شامل «پاداش جذب» باشد، معادل این پاداش (در صورت جذب) به انجمن جاواکاپ نیز پرداخت می‌شود. در صورتی که آگهی استخدام شامل «پاداش جذب» نباشد، تبلیغ و جذب نیرو به صورت رایگان ممکن است. شرکت‌هایی که آگهی شغلی خود را در جاواکاپ منتشر می‌کنند، مدرک جاواکاپ را برای استخدام نیرو به رسمیت می‌شناسند و اخذ این مدرک را مزیت محسوب می‌کنند.

یک شرکت چگونه می‌تواند تقاضای جذب نیرو روی سایت جاواکاپ قرار دهد؟
کافیست مدیر شرکت مربوطه، اطلاعات کامل مربوط به موقعیت‌های شغلی مدنظر را به آدرس info@javacup.ir ارسال نماید. این ایمیل پاسخ داده می‌شود و ثبت موقعیت شغلی تأیید می‌گردد و یا در صورت نیاز، اطلاعات بیشتر استعلام می‌گردد. در ایمیل که ارسال می‌نمایید، حتما باید موارد زیر را ذکر فرمایید:

– تیتر آگهی
– آدرس پستی شرکت
– آدرس سایت شرکت
– شماره تلفن شرکت
– توانمندی‌های مورد نیاز نیروهای درخواستی
– آدرس ایمیل شرکت جهت ارسال رزومه
– مهلت اعتبار این آگهی استخدام (تا چه تاریخی پذیرای رزومه‌های متقاضیان هستید؟)
– جایزه جذب (اختیاری)

پاداش جذب به چه معناست؟
شرکت‌های متقاضی جذب برنامه‌نویس، می‌توانند برای تشویق متقاضیان، پاداشی به منظور جذب ایشان تعیین نمایند. در این شرایط، شرکت متقاضی متعهد می‌کند که در صورت استخدام نیرویی که از طرف جاواکاپ معرفی شده، پاداش جذب تعهد شده را به وی اعطا کند. نحوه پرداخت و میزان پاداش را همان شرکت تعیین می‌کند و در سایت جاواکاپ پیشاپیش اطلاع‌رسانی می‌شود.

یکی از خدمات انجمن، ارسال رزومه و کارنامه شرکت‌کنندگان در آزمون به شرکت‌ها به منظور جذب ایشان است. چه تضمینی وجود دارد که انجمن جاواکاپ در ارسال نیروها برای جذب، جانب شرکت/شرکت‌های خاصی را نگیرد و به نفع آن‌ها رفتار نکند؟
انجمن جاواکاپ در این زمینه تعهداتی دارد که جهت حفظ اعتبار خود، به آن‌ها پایبند است. جاواکاپ کارنامه و رزومه شرکت‌کنندگان متقاضی استخدام را به شرکت‌های متقاضی جذب نیرو ارسال می‌کند. این کار در زمان مشخص و محدودی بعد از برگزاری آزمون اتفاق می‌افتد. اگر شرکت‌کننده، متقاضی جذب در شرکت خاصی باشد، اطلاعات وی فقط برای همان شرکت/شرکت‌ها ارسال می‌شود. در غیر این صورت، اطلاعات وی برای همه شرکت‌های متقاضی ارسال می‌شود تا برای فرایند جذب با وی تماس گیرند. قبل از ارسال اطلاعات متقاضیان به شرکت‌ها، که در هر آزمون زمانی مشخص دارد، از طرف جاواکاپ یا شرکت‌های دیگر با شرکت‌کنندگان درباره استخدام تماس گرفته نمی‌شود. بدیهی است که در صورت نگرانی شرکت‌ها، تعهدات ذکر شده به سادگی قابل راستی‌آزمایی است.

چگونه مخاطبان آگهی‌های شغلی را افزایش دهیم تا افراد بیشتری این آگهی را ببینند؟
– آگهی شغلی مندرج در جاواکاپ را در گروه‌های مختلف تخصصی و میان سایر همکاران ارسال کنید و به اشتراک بگذارید.

– در شبکه اجتماعی لینکدین، گروه فعالی با عنوان Iranian Java Developers وجود دارد. هم‌اکنون، صدها برنامه‌نویس و فعال حوزه جاوا در این گروه عضو هستند. یک مطلب برای این گروه بفرستید ​و آگهی شغلی را (با ذکر لینک آگهی در سایت جاواکاپ) ارسال فرمایید. مدیران این گروه، این آگهی را منتشر خواهند کرد. همچنین از همکاران خود بخواهید این مطلب در لینکدین را «لایک» کنند تا این مطلب به خوبی منتشر شود و بین برنامه‌نویسان حرفه‌ای لینکدین دیده شود.

دکمه بازگشت به بالا