انتشار آگهی

هزينه آگهی استخدام در سايت جاواکاپ چقدر است؟

در حال حاضر، امکان انتشار آگهی استخدام به صورت رایگان در سایت جاواکاپ وجود دارد.

در صورتی که آگهی استخدام شامل «پاداش جذب» باشد، معادل این پاداش (در صورت جذب) به انجمن جاواکاپ نیز پرداخت می‌شود. در صورتی که آگهی استخدام شامل «پاداش جذب» نباشد، تبلیغ و جذب نیرو به صورت رایگان ممکن است. شرکت‌هایی که آگهی شغلی خود را در جاواکاپ منتشر می‌کنند، مدرک جاواکاپ را برای استخدام نیرو به رسمیت می‌شناسند و اخذ این مدرک را مزیت محسوب می‌کنند.

يک شرکت چگونه می‌تواند تقاضای جذب نيرو روی سايت جاواکاپ قرار دهد؟
کافيست مدير شرکت مربوطه، اطلاعات کامل مربوط به موقعيت‌های شغلی مدنظر را به آدرس info@javacup.ir ارسال نمايد. اين ايميل پاسخ داده می‌شود و ثبت موقعيت شغلی تأييد می‌گردد و يا در صورت نياز، اطلاعات بيشتر استعلام می‌گردد. در ایمیل که ارسال می‌نمایید، حتما باید موارد زير را ذکر فرمایید:

– تیتر آگهی
– آدرس پستی شرکت
– آدرس سایت شرکت
– شماره تلفن شرکت
– توانمندی‌های مورد نیاز نیروهای درخواستی
– آدرس ایمیل شرکت جهت ارسال رزومه
– مهلت اعتبار این آگهی استخدام (تا چه تاریخی پذیرای رزومه‌های متقاضیان هستید؟)
– جایزه جذب (اختیاری)

پاداش جذب به چه معناست؟
شرکت‌های متقاضی جذب برنامه‌نويس، می‌توانند برای تشويق متقاضيان، پاداشی به منظور جذب ايشان تعيين نمايند. در اين شرايط، شرکت متقاضی متعهد می‌کند که در صورت استخدام نيرویی که از طرف جاواکاپ معرفی شده، پاداش جذب تعهد شده را به وی اعطا کند. نحوه پرداخت و ميزان پاداش را همان شرکت تعيين می‌کند و در سايت جاواکاپ پيشاپيش اطلاع‌رسانی می‌شود.

يکی از خدمات انجمن، ارسال رزومه و کارنامه شرکت‌کنندگان در آزمون به شرکت‌ها به منظور جذب ايشان است. چه تضمينی وجود دارد که انجمن جاواکاپ در ارسال نيروها برای جذب، جانب شرکت/شرکت‌های خاصی را نگيرد و به نفع آن‌ها رفتار نکند؟
انجمن جاواکاپ در اين زمينه تعهداتی دارد که جهت حفظ اعتبار خود، به آن‌ها پايبند است. جاواکاپ کارنامه و رزومه شرکت‌کنندگان متقاضی استخدام را به شرکت‌های متقاضی جذب نيرو ارسال می‌کند. اين کار در زمان مشخص و محدودی بعد از برگزاری آزمون اتفاق می‌افتد. اگر شرکت‌کننده، متقاضی جذب در شرکت خاصی باشد، اطلاعات وی فقط برای همان شرکت/شرکت‌ها ارسال می‌شود. در غير اين صورت، اطلاعات وی برای همه شرکت‌های متقاضی ارسال می‌شود تا برای فرايند جذب با وی تماس گيرند. قبل از ارسال اطلاعات متقاضيان به شرکت‌ها، که در هر آزمون زمانی مشخص دارد، از طرف جاواکاپ يا شرکت‌های ديگر با شرکت‌کنندگان درباره استخدام تماس گرفته نمی‌شود. بدیهی است که در صورت نگرانی شرکت‌ها، تعهدات ذکر شده به سادگی قابل راستی‌آزمایی است.

چگونه مخاطبان آگهی‌های شغلی را افزایش دهیم تا افراد بیشتری این آگهی را ببینند؟
– آگهی شغلی مندرج در جاواکاپ را در گروه‌های مختلف تخصصی و میان سایر همکاران ارسال کنید و به اشتراک بگذارید.

– در شبکه اجتماعی لینکدین، گروه فعالی با عنوان Iranian Java Developers وجود دارد. هم‌اکنون، صدها برنامه‌نویس و فعال حوزه جاوا در این گروه عضو هستند. یک مطلب برای این گروه بفرستید ​و آگهی شغلی را (با ذکر لینک آگهی در سایت جاواکاپ) ارسال فرمایید. مدیران این گروه، این آگهی را منتشر خواهند کرد. همچنین از همکاران خود بخواهید این مطلب در لینکدین را «لایک» کنند تا این مطلب به خوبی منتشر شود و بین برنامه‌نویسان حرفه‌ای لینکدین دیده شود.

دکمه بازگشت به بالا