تمرین‌های آموزشی

احیای سیستم بانکی (آزمون واحد)

سطح سوال: ساده

آنچه از این جلسه باید بدانید: آشنایی با آزمون واحد JUnit 4

برنامه‌نویسان خبره‌ی ایرانی در گذشته برای سیستم بانکی کشور یک برنامه‌ی بزرگ و جامع طراحی و پیاده‌سازی کرده بودند. اما در جنگ جهانی سوم و با حملات سایبری گسترده‌ای که بر روی سیستم‌های مالی و بانکی کشور انجام شد، بخش اعظمی از این پیاده‌سازی‌های از بین رفت. با پایان جنگ، سعی داریم با استفاده از بقایای کدها، سیستم بانکی رو مانند روز اول تکمیل و پیاده‌سازی کنیم. در قسمت مربوط به حساب‌های بانکی، در حال حاضر فقط یک فایل تست باقی مانده است. سعی داریم با استفاده از مهندسی معکوس و به کمک این فایل تست، پیاده‌سازی‌های لازم را انجام دهیم. به گونه‌ای که تمام این تست‌ها بتوانند با موفقیت اجرا شوند.

بسته‌ی ir.javacup.test را دانلود کرده و محتوای آن را ببینید. در این بسته یک فایل تست با نام BankAccountTest.java وجود دارد. هر آن چه که لازم است را شما پیاده‌سازی کنید تاهمه‌ی این تست‌ها پاس شوند. به هر روشی کلاسی بنویسید که این تست‌ها پاس شوند، پاسخ شما صحیح است.

آنچه باید آپلود کنید:

یک فایل زیپ شامل بسته‌ی ir.javacup.test است. به صورتی که وقتی فایل زیپ را باز می‌کنیم، دقیقا شاخه‌ی ir را ببینیم که درون آن شاخه‌ی javacup و درون آن نیز شاخه‌ی test قرار دارد. در داخل شاخه‌ی test فقط فایل‌هایی که خودتان پیاده‌سازی کرده‌اید وجود دارد.

برای داوری تمرین، می‌توانید پاسخ خود را در سایت Quera به نحوی که در بالا گفته شد، بارگذاری کنید.

با ما همراه باشید:

آدرس کانال تلگرام: IranianJavaDevelopers@

آدرس صفحه اینستاگرام: javacup.ir

آدرس گروه لینکدین: Iranian Java Developers

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا