اخبار

برگزیدگان جشنواره عیدتاعید جاواکاپ

همان‌طور که می‌دانید، جشنواره عیدتاعید جاواکاپ به منظور تشویق مشارکت اعضا و کاربران در فعالیت‌های عام‌المنفعه انجمن، به ویژه در تولید محتوای علمی عید نوروز تا عید نیمه‌شعبان برگزار شد.

در این جشنواره، در نهایت 13 مقاله از طرف نویسندگان مهمان منتشر شد. اکثر این مطالب از کیفیت علمی مناسبی برخوردار بودند و مورد توجه مخاطبین جاواکاپ قرار گرفتند. هدف اصلی این جشنواره تشویق انتشار مطالب علمی، با نام و نشان مخاطبان جاواکاپ بوده است، اما هدایای ناقابلی هم به رسم یادبود تقدیم نویسندگان می‌شود. قرار بر این بود که یک ربع سکه بهار آزادی به برترین مطلب اهدا شود، ولی مدیران جاواکاپ تصمیم گرفتند به رسم یادبود، دو ربع سکه و دو فلش‌مموری به مطالب برگزیده اهدا کنند و همچنین به همه نویسندگانی که در این جشنواره مشارکت کردند، یک لیوان جاواکاپ (ماگ) و یک سیم‌کارت اعتباری رایتل (به ارزش 200 هزار ریال) تقدیم نمایند. در ارزيابی مطالب برگزیده، نظرات کاربران (میزان بازدید و محبوبیت، رتبه کاربران به هر مطلب و کامنتها) و همچنین نظر هیأت داوران (کیفیت علمی و کیفیت نگارشی) در نظر گرفته شده است.

هدایای تقدیمی جاواکاپ در جشنواره عیدتاعید عبارتند از:

1- یک عدد ربع سکه بهار آزادی تقدیم به آقای «امید پورهادی» برای مطلب «پردازش زبان طبیعی در جاوا»

2- یک عدد ربع سکه بهار آزادی تقدیم به آقای «محمدحسین ریماز» برای مطلب «جاوا 9 و JShell»

3- یک عدد فلش‌مموری تقدیم به آقای «ابولفضل رحمانی» برای مطلب «جاوا زنده است و به خوبی کار میکند»

4- یک عدد فلش‌مموری تقدیم به آقای «حمید اسماعیلی سامانی» برای مطلب «مقدمه ای بر Spring Boot»

همچنین یک لیوان جاواکاپ (ماگ) و یک سیم‌کارت اعتباری رایتل به همه مشارکت‌کنندگان در جشنواره عیدتاعید تقدیم خواهد شد.

انشاءالله به زودی با این عزیزان برای تقدیم هدایا تماس گرفته می‌شود.

امیدواریم همه نویسندگانی که در جشنواره عیدتاعید مشارکت داشتند، در کنار انجمن جاواکاپ بمانند و کماکان مطالب خوب علمی خود را برای انتشار به جاواکاپ ارسال نمایند. همچنین از سایر مخاطبان که علاقمند به انتشار مطالب خود (ترجمه مقالات فنی، بیان تجربه و …) در جاواکاپ هستند، دعوت می‌کنیم این مطلب را ملاحظه بفرمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا