اخبار

بیش از ۱۰۰۰ عضو در گروه لینکدین انجمن!

بدینوسیله اعلام می‌کنیم که با پشتیبانی از کاربران عزیز این انجمن، به تازگی در گروه لینکدین به بیش از ۱۰۰۰ عضو رسیده‌ایم.

گروه لینکدین وابسته به انجمن جاواکاپ، تحت عنوان Iranian Java Developers به بیش از ۱۰۰۰ دنبال‌کننده رسیده است. به قول معروف هزارتایی شدیم و از این بابت خوشحالیم. از همه شما اعضای گروه و کاربران این انجمن سپاسگزاریم.

لینکدین یک ابزار مهم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و نمایش فعالیت‌هاست و این انجمن از این ابزار برای دست‌یابی به مخاطبان بیشتر و اطلاع‌رسانی خدمات خود استفاده می‌کند و خوشبختانه توانسته‌ایم از طریق این گروه، کانال ارتباطی گسترده‌ای بین توسعه‌دهندگان جاوا برای به اشتراک گذاری اطلاعات و اخبار و تجربیاتشان نیز ایجاد کنیم. در همین جا از همه کسانی که مطالب این گروه را لایک کرده و نظر می‌گذارند و از کسانی که مطالب خود را در این گروه به اشتراک می‌گذارند تشکر می‌کنیم.

شما نیز اگر تاکنون در این گروه عضو نشده‌اید بشتابید تا ان‌شالله به زودی چندهزارتایی شدنمان را با هم جشن بگیریم. ضمنا دوستان خود را نیز به این گروه دعوت کنید… iranian java developers 

از این فرصت استفاده می‌کنیم و از شما خواهش می‌کنیم نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد انجمن، گروه لینکدین و کلیه فعالیت‌های مرتبط، در قسمت نظرات همین مطلب در اختیار ما قرار دهید. این انجمن به منظور تقویت فعالان حوزه جاوا شکل گرفته است و می‌کوشد تا رونق، کيفيت و رضايت بيشتری در حوزه نرم‌افزارهای مبتنی بر جاوا فراهم آيد. پس شما نیز در این رسالت ما را یاری کرده و هرآنچه برای بهبود و ارتقای فعالیت‌های آن به ذهنتان می‌رسد با ما در میان بگذارید.

با آرزوی موفقیت روز افزون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا