آزموناخبار

از مسابقه و آزمون جاواکاپ چه خبر؟!

– مسابقه برنامه‌نویسی عملی جاواکاپ ( آزمون جاوا )  با حضور 125 نفر صبح روز پنجشنبه 20 مهرماه به صورت غیرحضوری (اینترنتی) برگزار شد.

– در مسابقه عملی، 125 برنامه‌نویس جاوا در دوساعت به رقابتی فشرده و نزدیک پرداختند.

– با توجه به این که مسابقه عملی اینترنتی به صورت غیرحضوری انجام شده است، همان طور که قبلاً هم بیان شده بود، به نفرات برتر این مسابقه گواهینامه اعطا نمی‌شود و فقط به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد. همچنین نتیجه این مسابقه در رده‌بندی نهایی چهارمین مسابقه جاواکاپ مؤثر نیست.

– به سه نفر اول مسابقه غیرحضوری، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. نتایج نهایی این بخش، در روز اختتامیه (احتمالاً اواخر آبان‌ماه) اعلام خواهد شد.

– در مرحله بعدی، روز جمعه 21 مهرماه آزمون کتبی جاواکاپ به طور همزمان در دانشگاه شهید بهشتی (دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر) و دانشگاه یزد (دانشکده کامپیوتر. اتاق 355) برگزار خواهد شد. جزئیات برنامه این آزمون در آدرس https://javacup.ir/4participants آمده است. لطفاً پیش از آزمون این توضیحات را ملاحظه بفرمایید.

– به سه نفر برتر آزمون کتبی، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. نتایج نهایی این بخش نیز، در روز اختتامیه اعلام خواهد شد.

– در مرحله بعدی، روز جمعه 5 آبان‌ماه، مسابقه عملی حضوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. در این مسابقه از افرادی که در مرحله قبلی (به خصوص در آزمون کتبی) حدنصاب لازم را کسب کرده‌‌اند، دعوت می‌شود تا در فینال برنامه‌نویسی عملی حضور یابند. به سه نفر برتر این مسابقه نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

– رتبه‌بندی نهایی چهارمین مسابقه جاواکاپ، با توجه به نمره تراز 1-آزمون کتبی و 2-آزمون عملی حضوری (و نه آزمون غیرحضوری) تعیین می‌شود. به ده نفر برتر در رده‌بندی نهایی جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام
    یک پشنهاد داشتم
    ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تیم برگزار کننده چهارمین مسابقه غیر حضوری و آزمون کتبی جاواکاپ که زحماتی زیادی که برای برگزاری این آزمون کشیدند.

    به نظر من بهتر است در دوره های بعدی بین مسابقه غیر حضوری و آزمون کتبی حداقل دو روز فاصله باشد تا بچه های شهرستانی نیز از شرایط برابر در مسابقه برخواردار باشند.
    مثلا برای خود من در این مسابقه غیر حضوری مشکلات زیادی مثل کافی نت (سیستم و اینترنت) و… که فقط قادر به خواندن صورت سوال شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا