خانه / مسابقات / تنور داغ جی‌کل ۲ و چند نکته

تنور داغ جی‌کل ۲ و چند نکته

با توجه به نزدیک شدن مهلت ارسال پاسخ‌های مسابقه دوم جی‌کل، چند نکته در ادامه آمده است.

 

 

لطفاً قبل از ارسال پاسخ خود برای مسابقه دوم جی‌کل، به نکات زیر دقت نماید:

– تا ساعت ۲۳:۵۹ روز جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ فرصت دارید تا برنامه خود را ارسال فرمایید.

– به قواعد تعیین شده برای برنامه موردنظر دقت کنید. به خصوص دقت کنید که برنامه شما به صورت خودکار (اتوماتیک) آزمایش خواهد شد. بنابراین کوچکترین اشتباهی در کد شما ممکن است منجر به حذف شما از مسابقه شود. هیچ کاربر انسانی از برنامه شما استفاده نمی‌کند. برنامه شما صرفاً به جای کلاس ir.javacup.jcal.jcal2.FibonacciImpl کپی می‌شود، test-case ها اجرا می‌شوند و اگر همه تست‌ها پاس شوند، طول برنامه شما محاسبه می‌شود. تا به حال برنامه‌های بسیار خوبی به دست ما رسیده‌اند که به علت وجود خطا (حتی syntax error) از گردونه مسابقات کنار خواهند رفت.

– هر فرد حداکثر دو بار می‌تواند پاسخ خود را به jcal@javacup.ir ارسال نماید. در صورتی که بیش از یک بار ایمیلی را از یک نفر دریافت کنیم، فقط ایمیل دوم را مدنظر قرار می‌دهیم و سایر پاسخ‌ها را نادیده می‌گیریم.

– جالب است بدانید از بین پاسخهایی که تا به حال به دست ما رسیده (صحیح یا غلط) ، میانگین طول هر برنامه ۲۶۳٫۸ کاراکتر و کوتاهترین برنامه ۲۳۲ کاراکتر بوده است. البته همان‌طور که گفته شد، برخی از این برنامه‌ها صحیح نیستند و از گردونه رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شوند.

 

موفق باشید.

 

 

 

 

 

 


درباره صادق علی‌اکبری

صادق، یکی از مؤسسان انجمن جاواکاپ است. وی فارغ‌التحصیل دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است و بیش از 13 سال فعالیت در صنعت نرم‌افزار را در سابقه دارد که بخش مهمی از آن در شرکت مشاوران نرم‌افزاری اعوان بوده است. صادق هم‌اکنون عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی است.

همچنین بررسی کنید

تاکسی آنلاین

نام و تاریخ مسابقه: جی‌کل ۷ – ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ مباحث: شی‌گرایی، واسط، وراثت و …

۵ نظر

 1. آقا من ۳ دفعه فرستادم. و جوابمم خیلی کمتر از این چیزیه که اینجا فرستادید. من الان اینجا دارم می بینم که می گید فقط ۲ بار می شه فرستاد. تو صفحه مسابقه چیزی گفته نشده بود.

   
 2. سلام حداکثر مقدار number چقدر می‌باشد؟

   
 3. اگر پکیج را تغییر دهید تستها پاس نمیشوند.

   
 4. سلام

  یه سئوال داشتم:

  مسیر پکیج کلاس FibonacciImpl باید ir.javacup.jcal.jcal2 باشه ، یا مسیر کوتاهتری هم میتونیم تعریف کنیم؟

   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *