مسابقات

تنور داغ جی‌کل 2 و چند نکته

با توجه به نزدیک شدن مهلت ارسال پاسخ‌های مسابقه دوم جی‌کل، چند نکته در ادامه آمده است.

 

 

لطفاً قبل از ارسال پاسخ خود برای مسابقه دوم جی‌کل، به نکات زیر دقت نماید:

– تا ساعت 23:59 روز جمعه 18 اردیبهشت 1394 فرصت دارید تا برنامه خود را ارسال فرمایید.

– به قواعد تعیین شده برای برنامه موردنظر دقت کنید. به خصوص دقت کنید که برنامه شما به صورت خودکار (اتوماتیک) آزمایش خواهد شد. بنابراین کوچکترين اشتباهی در کد شما ممکن است منجر به حذف شما از مسابقه شود. هیچ کاربر انسانی از برنامه شما استفاده نمی‌کند. برنامه شما صرفاً به جای کلاس ir.javacup.jcal.jcal2.FibonacciImpl کپی می‌شود، test-case ها اجرا می‌شوند و اگر همه تست‌ها پاس شوند، طول برنامه شما محاسبه می‌شود. تا به حال برنامه‌های بسيار خوبی به دست ما رسیده‌اند که به علت وجود خطا (حتی syntax error) از گردونه مسابقات کنار خواهند رفت.

– هر فرد حداکثر دو بار می‌تواند پاسخ خود را به jcal@javacup.ir ارسال نماید. در صورتی که بیش از یک بار ایمیلی را از یک نفر دریافت کنیم، فقط ایمیل دوم را مدنظر قرار می‌دهیم و سایر پاسخ‌ها را نادیده می‌گیریم.

– جالب است بدانید از بین پاسخهایی که تا به حال به دست ما رسیده (صحیح یا غلط) ، میانگین طول هر برنامه 263.8 کاراکتر و کوتاهترین برنامه 232 کاراکتر بوده است. البته همان‌طور که گفته شد، برخی از این برنامه‌ها صحیح نیستند و از گردونه رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شوند.

 

موفق باشید.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. آقا من 3 دفعه فرستادم. و جوابمم خیلی کمتر از این چیزیه که اینجا فرستادید. من الان اینجا دارم می بینم که می گید فقط 2 بار می شه فرستاد. تو صفحه مسابقه چیزی گفته نشده بود.

    1. سلام. هر عددی که فیبوناچی آن در یک متغیر long جا شود. مثلاً در test-case ها عدد 60 به عنوان number استفاده شده.

  2. سلام

    یه سئوال داشتم:

    مسیر پکیج کلاس FibonacciImpl باید ir.javacup.jcal.jcal2 باشه ، یا مسیر کوتاهتری هم میتونیم تعریف کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا