اخبار

از چهارمین مسابقه/آزمون جاواکاپ چه خبر؟

آخرین اخبار چهارمین مسابقه/آزمون جاواکاپ در ادامه آمده است:

– مسابقه کتبی (جمعه 21 مهرماه) همزمان در دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.
– ساعت شروع مسابقه عملی غیرحضوری (پنجشنبه 20 مهرماه) و همچنین آزمون کتبی حضوری (جمعه 21 مهرماه) ساعت 9 صبح خواهد بود.
– مهلت ثبت‌نام در این آزمون/مسابقه رو به اتمام است. با توجه به آمار ثبت‌نام فعلی، ظرفیت ثبت‌نام باقی‌مانده در دانشگاه شهید بهشتی محدودتر از دانشگاه یزد خواهد بود.
– تا کنون حداقل 19 ربع سکه بهار آزادی به عنوان جوایز این مسابقه تعیین شده است. ممکن است بر تعداد و تنوع جوایز افزوده شود. یک شرکت‌کننده می‌تواند بیش از یک جایزه (حتی چهار جایزه از بخش‌های مختلف) دریافت کند.
– شرکت‌های مختلف، به خصوص حامیان مسابقه در شهرهای تهران و یزد، در انتظار نتایج مسابقه و مشاهده کارنامه شرکت‌کنندگان جهت جذب و استخدام برخی از ایشان هستند.
– بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان، از کدتخفیف برای ثبت‌نام استفاده کرده‌اند.
– تا کنون، 79 درصد شرکت‌کنندگان در هر دو آزمون عملی (غیرحضوری) و کتبی ثبت‌نام کرده‌اند، 15 درصد فقط در آزمون کتبی و 6 درصد فقط در مسابقه عملی. همچنان فرصت مسابقه عملی غیرحضوری برای کسانی که شرکت در آزمون به صورت حضوری برایشان دشوار است پیشنهاد می‌شود.
– افرادی که در مسابقه عملی شرکت می‌کنند، حتماً پیش از مسابقه باید در quera.ir ثبت‌نام کنند و نمونه سؤالات عملی مثل موارد زیر را امتحان کنند:
نمونه آزمون عملی جاواکاپ
تمرینهای دوره آموزشی جاواکاپ

– برای آشنای با ساختار مسابقه‌های مبتنی بر quera و نحوه تشخیص اشتباههایی که باعث کاهش امتیاز شما می‌شوند، حتماً این مطلب را ببینید:
آشنایی با تمرین‌های «خودآزمون» جاواکاپ

– مدیران جاواکاپ مشغول رایزنی برای برگزاری چند سخنرانی علمی در بعدازظهر روز مسابقه کتبی حضوری در دانشگاه شهید بهشتی هستند.

جزئیات بیشتر در: https://javacup.ir/contest4/
به امید دیدار شما در آزمون و مسابقه و همایش جاواکاپ

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا